שיווק בדיגיטל – השירות והתוצאה

בשיטת העבודה שלנו מולכם אנו מכינים יחד תוכנית עבודה שנתית לשיווק בדיגיטל בכלל הערוצים הרלוונטיים ובהתאמה מדויקת לקהל היעד. תוכנית זו תותאם כמובן לתקציב החברה מצד אחד ולאסטרטגיה השיווקית שלכם מהצד השני. אם עדיין לא קיימת אסטרטגיה שיווקית, ניסיוני הרב כיועצת שיווקית לעסקים וכיועצת מכון היצוא, מאפשר לי לסייע לכם גם בהכנת אסטרטגיה שיווקית ותוכניות עבודה.

בניגוד למקובל בשוק, כאשר הידע נשאר שמור אצל הספק, אנו נוהגים ללוות את איש המרקום או מנהל השיווק בחברה שלכם ולתת לו כלים מעשיים בתחום השיווק הדיגיטלי. באופן כזה הידע יישאר באירגון ולאחר פרק ההכשרה תוכלו להמשיך ולתחזק את השיווק הדיגיטלי שלכם בכוחות עצמכם.

עבודת השיווק בדיגיטל כוללת היכרות עם בית העסק ואנשי השיווק, הבנת האסטרטגיה השיווקית של החברה ובניית תוכנית שיווק בדיגיטל המותאמת ספציפית לחברה שלכם. יישום התוכנית והטמעתה לאורך זמן בארגון תתבצע יחד עם איש המרקום שלכם או מנהל השיווק, כך שבתוך תקופה לא ארוכה תוכלו להמשיך ולהתקדם בכוחות עצמכם.

בשנים הרבות בהן אני מלווה עסקים להצלחה בשוק הבינלאומי באמצעות שיווק דיגיטלי, למדתי כי הדרך הטובה ביותר להצלחה היא  בשיתוף פעולה הדוק עם צוות השיווק תוך אינטראקציה הדדית קבועה ושיתוף בידע. אנשי השיווק שלכם מכירים היטב את החברה ואת העסק, יודעים מה סדר העדיפויות של החברה, מבינים את הבידול שלכם ומכירים היטב את המתחרים.

בעיני, הצוות הוא כמו מכרה והידע הוא היהלומים. התפקיד שלי הוא לעבד את הידע הזה שנמצא אך ורק אצלכם וללמד אתכם איך להציגו באינטרנט באופן כזה שיביא לידים אל בית העסק וכמובן יגדיל את המחזור משמעותית.