שיווק דיגיטלי – השירות והתוצאה

בשיטת העבודה שלי מולכם אני אלווה את איש המרקום או מנהל השיווק בחברה שלכם ואתן לו כלים מעשיים בתחום השיווק הדיגיטלי. באופן כזה הידע יישאר באירגון ולאחר פרק ההכשרה תוכלו להמשיך ולתחזק את השיווק הדיגיטלי שלכם בכוחות עצמכם.

העבודה כוללת היכרות עם בית העסק ואנשי השיווק, הבנת האסטרטגיה השיווקית של החברה ובניית תוכנית שיווק אינטרנטי המותאמת ספציפית לחברה שלכם. יישום התוכנית והטמעתה לאורך זמן בארגון תתבצע יחד עם איש המרקום שלכם או מנהל השיווק, כך שבתוך תקופה לא ארוכה תוכלו להמשיך ולהתקדם בכוחות עצמכם.

הליווי כולל מפגשים בסקייפ תוך שיתוף מסכים, הכנת סרטוני וידאו להדרכה בעת הצורך, היכרות עם ערוצי שיווק המתאימים לארגונכם, היכרות עם פלטפורמות לבניית אתרים ודפי נחיתה, עבודה עם פרילאנסרים אשר יוכלו לספק לכם שירותי עיצוב, תכנות וכתיבה בעלויות נמוכות ועוד.

בשנים הרבות בהן אני מלווה עסקים להצלחה בשוק הבינלאומי באמצעות שיווק דיגיטלי, למדתי כי הדרך הטובה ביותר להצלחה היא  בשיתוף פעולה הדוק עם צוות השיווק תוך אינטראקציה הדדית קבועה ושיתוף בידע. אנשי השיווק שלכם מכירים היטב את החברה ואת העסק, יודעים מה סדר העדיפויות של החברה, מבינים את הבידול שלכם ומכירים היטב את המתחרים.

בעיני, הצוות הוא כמו מכרה והידע הוא היהלומים. התפקיד שלי הוא לעבד את הידע הזה שנמצא אך ורק אצלכם וללמד אתכם איך להציגו באינטרנט באופן כזה שיביא לידים אל בית העסק וכמובן יגדיל את המחזור משמעותית.